Eğitim İzleme Raporu 2021: Öğrenciler ve Eğitime Erişim başlıklı raporumuzu 27 Ekim 2021, Çarşamba günü saat 16.00’da çevrimiçi gerçekleşecek bir etkinlikle kamuoyuna sunuyoruz.

COVID-19 koşullarında başlayan 2020-21 eğitim-öğretim yılı 2 Temmuz 2021’de salgının devam eden etkisi altında tamamlandı. Salgının yarattığı kriz, tüm dünyada çocukların en temel haklarından biri olan nitelikli eğitime erişimi olumsuz etkiledi. Eğitim İzleme Raporu 2021’nin üçüncü dosyası olan Öğrenciler ve Eğitime Erişim dosyasında, salgın sürecinde eğitime ve okulun sunduğu sosyal hizmetlere erişim, uzaktan eğitimin durumu ve ortaya çıkan sosyal ve duygusal ihtiyaçlar, çocuk odaklı bir bakış açısıyla ve çocuğun iyi olma hâli önceliklendirilerek değerlendiriliyor.

Etkinliği izlemek için ERG YouTube kanalına abone olarak bildirimlerinizi açmanızı tavsiye ederiz. Tüm etkinliklerimizi web sitemizdeki takvimden takip edebilirsiniz.

Etkinliği takviminize eklemek için👉 https://www.egitimreformugirisimi.org/erg-etkinlik/egitim-izleme-raporu-2021-ogrenciler-ve-egitime-erisim-yayimlaniyor/

İlginizi Çekebilecek İçerikler

📄 EİR 2021: Öğretmenler Yayımlandı

  2008 yılından bu yana her yıl yayımladığımız Eğitim İzleme Raporlarının dördüncü dosyası olan Öğretmenler, bugün ERG YouTube kanalında yayımlanan etkinlikle kamuoyuna sunuldu.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.