19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı için Kayıtlar Başladı 🍀

Bu yıl 19’uncusunu düzenlediğimiz ve Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenlerin hazırladığı yaratıcı materyaller ile uygulamaları görünür kılan Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, 21 Ekim 2023, Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi’nde gerçekleşiyor.

“Birbirimizi ve tüm varlıkları gözeten, tüm yaşam biçimlerinin varoluşunu önemseyen ‘dünyaları’ eğitim yoluyla nasıl kurabiliriz?” sorusuna cevap arayacağımız konferansta, eğitim ile ekoloji, bir arada yaşam, kapsayıcılık gibi konular arasındaki bağın ele alınacağı sunumlar, atölyeler ve paneller yer alacak. 

Konferans kayıtları 13 Ekim 2023, Cuma günü sona eriyor. Konferansa katılmak için 👉🏻 https://www.egitimekosistemi.org/kayit/19-iyi-ornekler-konferansi/

21 Ekim’de görüşmek üzere! 🌱

İlginizi Çekebilecek İçerikler

📢19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Başvuru Sonuçları Açıklandı

19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda sunulacak iyi örnekler belli oldu! Eğitim Reformu Girişimi (ERG) tarafından, Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlenen 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda sunulacak iyi örnekler belli oldu. 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda sunulmak üzere 53 iyi örnek kabul edildi. 30’u

19. İÖK Buluşmaları’na Davetlisiniz 🍀

19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na (İÖK) başvurular başladı. Başvuruya dair tüm detayları konuşmak, sorularınızı yanıtlamak ve süreçte size destek olmak için bir ay boyunca her çarşamba Zoom üzerinden yapılacak çevrimiçi buluşmalarda bir araya geliyoruz.