­čžę ─░├ľK Bulu┼čmalar─▒ | G├Ârevimiz: Oyun

­čžę ─░├ľK Bulu┼čmalar─▒ | G├Ârevimiz: Oyun

İÖK Buluşmalarının ikinci bölümünde Görevimiz: Oyun. Oyundan yaşam boyu kopmayan herkesi İÖK Öğretmenlerinden Berna Aslan’ın kolaylaştırıcılığında buluşmaya bekliyoruz!

Haydi daha tanışmadan bir oyunla başlayalım! Aşağıda ilk hangi kelimeyi gördünüz? Geldiğinizde bakalım o kelimeyle ne yapacağız?

gasegdfenerjivericiısınmaoyuneğlencelidersaaşeıvmztemposldkvnzxleodakşxdojserbestoyunkşnedenyakartop balıkbuzkırıcıskartopusşldoxwrtkuşsorusormamakinesilegoakışzarkurallıoyunsembolikoyunssdflpözgürlüketki sışavrslum

Oyun sadece çocukların değil aslında yetişkinlerin de en doğal öğrenme ve gelişme ortamı. Oynarken birçok beceriyi geliştiriyoruz; problem çözme, kritik düşünme, yaratıcılık, iletişim ve takım olma sadece bazıları. İÖK Buluşmalarının ikinci serisinde birçok farklı oyun oynayacağız; biraz buz kırıcı, biraz hızlandırıcı, biraz eğitsel, biraz dijital oyunlar.

Birbirinden farklı oyunlarla bir araya geleceğimiz buluşmaya davetlisiniz!

Oyunlar: Beni İkna Et, Hazine Avı 3.0, Bingo, Hangisini Tercih Edersin? 5 Saniye Kuralı, Uzman Konuşması, Peki Bu 3 Nesne de Ne?

Buluşmaya aşağıdan kaydolabilirsiniz 👇

Etkinlik bulunamadı!

18. İÖK’e dair gelişmelerden haberdar olmak için İÖK Bültenlerine üye olabilir, ERG’nin sosyal medya kanallarını ve İÖK web sayfasını takip edebilirsiniz.

 

18. İÖK’le İlgili Diğer Duyurular