18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda Neler Var?

 

18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı bugün saat 19.30’da açış etkinliğiyle başlıyor! Öncesinde gelin bu yılın eğitimde iyi örnekleriyle tanışalım!

18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı bugün (1 Ekim 2021, Cuma günü) saat 19.30’da, Müze Gazhane İstanbul’dan naklen ERG YouTube kanalında yayımlanacak açış etkinliğiyle başlıyor! Konferans, 8 Ekim’e kadar atölye, panel ve yan etkinliklerle Socio, YouTube ve Zoom üzerinden devam edecek. Eğitimde iyi örnek sunumları ise, 2 Ekim Cumartesi günü Socio platformunda etkileşimli olarak gerçekleşecek. Öncesinde gelin bu iyi örneklerle tanışalım!

Video listesine gitmek için aşağıdaki görsele tıklayınız.

2 Ekim 2021, Cumartesi günü (yarın) Socio üzerinde etkileşimli olarak gerçekleşecek eğitimde iyi örnek sunumlarını kaçırmayın. Henüz Socio’ya kayıt olmadıysanız aşağıdaki bağlantıyla kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Socio’ya kayıt olmak için 👉 https://app.socio.events/MTE3MzA/

Socio’ya nasıl kayıt olunduğunu incelemek için 👉 https://www.egitimreformugirisimi.org/egitim-laboratuvari/egitimde-iyi-ornekler-konferansi/18-egitimde-iyi-ornekler-konferansi/#socio-kayit

Socio’da nasıl takvim oluşturulur öğrenmek için 👉 https://www.egitimreformugirisimi.org/socioda-takvim-nasil-olusturulur-%e2%9d%94/

 

İyi örneklerden duyduğumuz umut ve heyecanımıza ortak olmak isteyen herkesi bekliyoruz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

18. İÖK Bugün Başlıyor 🎉

  18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı bugün (1 Ekim 2021, Cuma günü) saat 19.30’da, Müze Gazhane İstanbul’dan naklen ERG YouTube kanalında yayımlanacak.