17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın (İÖK) canlı yayınlanacak açış etkinliğinde değerli konuklarımız var.


3 Temmuz-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında ERG YouTube kanalı ve Zoom üzerinden gerçekleşecek konferans, her yıl olduğu gibi bu yıl da bir açış etkinliğiyle başlayacak. 17. İÖK’ün açış etkinliği, Millî Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk’un katılımıyla 3 Temmuz Cuma günü saat 20.00’da gerçekleşecek. 

Açış etkinliği,  ERG Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Üstün Ergüder’in, Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan’ın ve Sabancı üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Leblebici’nin açış konuşmalarının ardından, Brookings Institution Evrensel Eğitim Merkezi Eş Direktörü Rebecca Winthrop’un sunumuyla devam edecek.

Konferans programını burada yer alan takvim üzerinden takip edebilirsiniz.

Konferansı kaçırmamak için ERG YouTube kanalına abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.