17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı (İÖK), 3 Temmuz Cuma günü ERG YouTube kanalında canlı yayınlanacak açış etkinliğiyle başlıyor!


2004’ten bu yana her yıl Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlediğimiz İÖK bu yıl, 14 Ağustos’a kadar devam edecek. “Saklı Kalan Başarılar” temasıyla, 25 ilden 83 eğitimde iyi örneğe ev sahipliği yapacak konferansın eğitimde iyi örnek sunumları her hafta Salı ve Perşembe günleri ERG YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak.


Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenlerin kendi yaratıcılıklarını kullanarak geliştirdikleri uygulamaların, başarı üzerine gerçekleşecek panellerin ve atölyelerin yer aldığı konferans programına ve her hafta güncellenen detaylı takvime buradan ulaşabilirsiniz.

Konferansın canlı yayınlanacak içeriklerini kaçırmamak için ERG YouTube kanalına abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.