17 Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın 3 Temmuz Cuma günü canlı yayınlanacak açış etkinliğinde değerli konuklarımız var.


2004 yılından bu yana her yıl Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle gerçekleşen Eğitimde İyi Örnekler Konferansı bu yıl, dijital ortamda düzenlenecek. Türkiye’nin dört bir yanından, öğretmenlerin çabası ve yaratıcılığıyla ortaya çıkmış iyi uygulamaları ağırlayacak olan konferansın açış etkinliğinde Brookings Enstitüsü Evrensel Eğitim Merkezi Eş Direktörü Rebecca Winthrop’u ağırlayacağız.

Bu yıl “Saklı Kalan Başarılar” temasıyla gerçekleşecek konferansın detaylı takvimini buradan inceleyebilirsiniz. Konferansın canlı yayınlanacak etkinlikleri için ERG YouTube kanalına abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.