17. Eğitimde İyi Örnekler Konferans (İÖK) 3 Temmuz’da başlıyor!


Bu yıl hepimize yeni öğrenme ve keşif ortamları sunan 17. İÖK’ün açış etkinliği 3 Temmuz Cuma günü saat 20.00’da başlıyor. Konferans, ERG YouTube kanalı üzerinden gerçekleşecek açış konuşmalarıyla başlayacak ve açış paneliyle devam edecek.

Türkiye’nin dört bir yanından, öğretmenlerin çabası ve yaratıcılığıyla ortaya çıkmış iyi uygulamaları ağırlayacak olan konferansın teması “Saklı Kalan Başarılar” olacak. Bu tema aracılığıyla, çoktan seçmeli sorulara, sınavlara, yalnızca akademik performansa indirgenebilen, toplumdaki yerleşik ve çoğu zaman tek boyutlu başarı algısı sorgulanacak. Konferansın canlı yayınlanacak açış paneli, değerli konuklarla birlikte “Saklı Kalan Başarılar” teması etrafında gerçekleşecek. 

Konferansın açış etkinliğini kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olarak bildirimlerinizi açabilirsiniz.
3 Temmuz Cuma günü ERG YouTube kanalında buluşmak üzere!

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.