17. Eğitimde İyi Örnekler Konferans (İÖK) 3 Temmuz’da başlıyor!


Bu yıl hepimize yeni öğrenme ve keşif ortamları sunan 17. İÖK’ün açış etkinliği 3 Temmuz Cuma günü saat 20.00’da başlıyor. Konferans, ERG YouTube kanalı üzerinden gerçekleşecek açış konuşmalarıyla başlayacak ve açış paneliyle devam edecek.

Türkiye’nin dört bir yanından, öğretmenlerin çabası ve yaratıcılığıyla ortaya çıkmış iyi uygulamaları ağırlayacak olan konferansın teması “Saklı Kalan Başarılar” olacak. Bu tema aracılığıyla, çoktan seçmeli sorulara, sınavlara, yalnızca akademik performansa indirgenebilen, toplumdaki yerleşik ve çoğu zaman tek boyutlu başarı algısı sorgulanacak. Konferansın canlı yayınlanacak açış paneli, değerli konuklarla birlikte “Saklı Kalan Başarılar” teması etrafında gerçekleşecek. 

Konferansın açış etkinliğini kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olarak bildirimlerinizi açabilirsiniz.
3 Temmuz Cuma günü ERG YouTube kanalında buluşmak üzere!

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.