­čÄë 18. ─░├ľKÔÇÖe ─░zleyici Kay─▒tlar─▒ Ba┼člad─▒!

­čÄë 18. ─░├ľKÔÇÖe ─░zleyici Kay─▒tlar─▒ Ba┼člad─▒!

18 Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın (İÖK) izleyici kayıtları Socio platformu üzerinden alınmaya başladı.

Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin ana desteğinde düzenlenen 18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 1-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. 

Konferans, LEGO Vakfı Başkan Yardımcısı Bo Stjerne Thomsen’ın da katılımıyla 1 Ekim Cuma günü ERG YouTube kanalında canlı yayımlanacak açış etkinliğiyle başlayacak. Eğitimde iyi örnek sunumları, 2 Ekim Cumartesi günü Socio platformunda etkileşimli olarak gerçekleşecek. Konferans, Türkiye’nin 27 ilinden 51 sözlü 45 poster sunuma ev sahipliği yapacak. Konferansın atölye, panel ve yan etkinlikleri de 8 Ekim’e kadar Socio, YouTube ve Zoom üzerinden devam edecek. 

Görevimiz: Oyun” temasıyla oyunu birçok farklı yönüyle ele alacak olan konferansın tema destekçisi Toyi olacak. ERG bu tema aracılığıyla, Birleşmiş Milletler Çocuk Haklarına Dair Sözleşmenin 31. maddesiyle korunan oyun hakkının tüm çocuklar için yaşama geçebilmesi için yetişkinleri oyunu ciddiye almaya davet edecek.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek ve herkesin katılımına açık olan konferansa kayıtla ilgili tüm bilgilere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Socio’ya kayıt olmak için 👉 https://app.socio.events/MTE3MzA

Socio’ya nasıl kayıt olunduğunu incelemek için 👉 https://www.egitimreformugirisimi.org/egitim-laboratuvari/egitimde-iyi-ornekler-konferansi/18-egitimde-iyi-ornekler-konferansi/#socio-kayit

Socio App’ini indirmek için 👇

18. İÖK’le ilgili tüm detayların bulunduğu web sayfamızı incelemek için 👉 https://www.egitimreformugirisimi.org/egitim-laboratuvari/egitimde-iyi-ornekler-konferansi/18-egitimde-iyi-ornekler-konferansi/

 

Konferans programı

 

Etkinlik bulunamadı!

Etkinlik bulunamadı!

Etkinlik bulunamadı!

Etkinlik bulunamadı!

Etkinlik bulunamadı!

Etkinlik bulunamadı!