“Saklı Kalan Başarılar” teması ile dijital ortama taşıdığımız 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın son etkinliğini, 7 Ağustos Cuma günü (bugün) ERG YouTube kanalında canlı yayımlanacak Başarı Buluşması ile gerçekleştiriyoruz.


Başarı kavramını farklı bakış açılarıyla ele aldığımız ve başarının tanımını birlikte yeniden yazdığımız buluşmaların sonuncusunda sivil toplum çalışanlarını ağırlayacağız. Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Selcen Özer, Anne Çocuk Eğitim Vakfı Genel Müdürü Burcu Gündüz Maşalacı, Başka Bir Okul Mümkün Öğretmen Köyü Kurucusu Feyza Eyikul ile Adım Adım ve Açık Açık Kurucu Ortağı Itır Erhart’ın katılımıyla gerçekleşecek canlı yayını kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmanızı tavsiye ederiz. Öğrenciler, eğitimciler ve velilerle gerçekleştirdiğimiz geçmiş Başarı Buluşmalarımızı buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Konferans kapsamında 14 Ağustos’a kadar eğitimcilerin kendi yaratıcılıklarını kullanarak geliştirdikleri eğitimde iyi örneklerin sözlü ve poster sunumlarını paylaşmaya ERG YouTube kanalı ve web sitemiz üzerinden devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.