17. İÖK’ün Son Canlı Yayınında Sivil Toplum ile Başarıyı Konuşuyoruz

“Saklı Kalan Başarılar” teması ile dijital ortama taşıdığımız 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın son etkinliğini, 7 Ağustos Cuma günü (bugün) ERG YouTube kanalında canlı yayımlanacak Başarı Buluşması ile gerçekleştiriyoruz.


Başarı kavramını farklı bakış açılarıyla ele aldığımız ve başarının tanımını birlikte yeniden yazdığımız buluşmaların sonuncusunda sivil toplum çalışanlarını ağırlayacağız. Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Selcen Özer, Anne Çocuk Eğitim Vakfı Genel Müdürü Burcu Gündüz Maşalacı, Başka Bir Okul Mümkün Öğretmen Köyü Kurucusu Feyza Eyikul ile Adım Adım ve Açık Açık Kurucu Ortağı Itır Erhart’ın katılımıyla gerçekleşecek canlı yayını kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmanızı tavsiye ederiz. Öğrenciler, eğitimciler ve velilerle gerçekleştirdiğimiz geçmiş Başarı Buluşmalarımızı buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Konferans kapsamında 14 Ağustos’a kadar eğitimcilerin kendi yaratıcılıklarını kullanarak geliştirdikleri eğitimde iyi örneklerin sözlü ve poster sunumlarını paylaşmaya ERG YouTube kanalı ve web sitemiz üzerinden devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

19. İÖK Buluşmaları’na Davetlisiniz 🍀

19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na (İÖK) başvurular başladı. Başvuruya dair tüm detayları konuşmak, sorularınızı yanıtlamak ve süreçte size destek olmak için bir ay boyunca her çarşamba Zoom üzerinden yapılacak çevrimiçi buluşmalarda bir araya geliyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.