“Saklı Kalan Başarılar” teması ile dijital ortama taşıdığımız 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın son etkinliğini, 7 Ağustos Cuma günü (bugün) ERG YouTube kanalında canlı yayımlanacak Başarı Buluşması ile gerçekleştiriyoruz.


Başarı kavramını farklı bakış açılarıyla ele aldığımız ve başarının tanımını birlikte yeniden yazdığımız buluşmaların sonuncusunda sivil toplum çalışanlarını ağırlayacağız. Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Selcen Özer, Anne Çocuk Eğitim Vakfı Genel Müdürü Burcu Gündüz Maşalacı, Başka Bir Okul Mümkün Öğretmen Köyü Kurucusu Feyza Eyikul ile Adım Adım ve Açık Açık Kurucu Ortağı Itır Erhart’ın katılımıyla gerçekleşecek canlı yayını kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmanızı tavsiye ederiz. Öğrenciler, eğitimciler ve velilerle gerçekleştirdiğimiz geçmiş Başarı Buluşmalarımızı buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Konferans kapsamında 14 Ağustos’a kadar eğitimcilerin kendi yaratıcılıklarını kullanarak geliştirdikleri eğitimde iyi örneklerin sözlü ve poster sunumlarını paylaşmaya ERG YouTube kanalı ve web sitemiz üzerinden devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.