17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı kapsamında her hafta Çarşamba günleri Zoom üzerinden gerçekleşen atölyelerde buluşuyoruz.


14 Ağustos’a kadar eğitimde iyi örnek sunumları, atölyeler ve başarı buluşmaları ile devam edecek olan 17. İÖK’ün ikinci atölyesi, 15 Temmuz Çarşamba günü uzman psikolojik danışman ve yazar Sibel Şengül tarafından “Sosyal Beyin ve Başarı Beklentisi” başlığında gerçekleştirildi. Sosyal ve duygusal beynin öğrenme ve başarı üzerindeki etkileri hakkında konuşulduğu atölyede, yapay zekâ, bilgi teknolojileri ve robot teknolojilerinin daha da gelişeceği bir geleceğe hazırlanan çocukların, daha fazla sosyal bağ ve ilişki kurma, empati geliştirme, sağ ve sol beynini entegre bir şekilde kullanabilme becerilerine ihtiyacı olduğu konuları ele alındı.

Önümüzdeki hafta (22 Temmuz Çarşamba) gerçekleşecek üçüncü atölyeye kaydınızı atölye sayfasında açılmış olan kayıt formu ile yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.