17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı kapsamında her hafta Çarşamba günleri Zoom üzerinden gerçekleşen atölyelerde buluşuyoruz.


14 Ağustos’a kadar eğitimde iyi örnek sunumları, atölyeler ve başarı buluşmaları ile devam edecek olan 17. İÖK’ün ikinci atölyesi, 15 Temmuz Çarşamba günü uzman psikolojik danışman ve yazar Sibel Şengül tarafından “Sosyal Beyin ve Başarı Beklentisi” başlığında gerçekleştirildi. Sosyal ve duygusal beynin öğrenme ve başarı üzerindeki etkileri hakkında konuşulduğu atölyede, yapay zekâ, bilgi teknolojileri ve robot teknolojilerinin daha da gelişeceği bir geleceğe hazırlanan çocukların, daha fazla sosyal bağ ve ilişki kurma, empati geliştirme, sağ ve sol beynini entegre bir şekilde kullanabilme becerilerine ihtiyacı olduğu konuları ele alındı.

Önümüzdeki hafta (22 Temmuz Çarşamba) gerçekleşecek üçüncü atölyeye kaydınızı atölye sayfasında açılmış olan kayıt formu ile yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.