Siber Ortamda Çocuğa Yönelik Cinsel Suçlarla Mücadele Eğitimi

Siber Ortamda Çocuğa Yönelik Cinsel Suçlarla Mücadele Eğitimi

Çocuklara Yönelik Ticari ve Cinsel Sömürüyle Mücadele Ağı, ECPAT International ortaklığında Siber Ortamda Çocuklara Yönelik Cinsel Suçlarla Mücadele Eğitimi düzenliyor. Eğitim Tarihi ve Yeri : 1 Eylül 2014 – İstanbul

Başvuru Formu: http://bit.ly/1rWLSn7

Başvurularınızı lütfen info@ctcs-mucadele.net ve figen.kelemer@ctcs-mucadele.net  adresine “Siber Ortamda Çocuğa Yönelik Cinsel Suçlarla Mücadele Eğitimi Katılımcı” başlığıyla yapınız. Son başvuru tarihi 25 Ağustos 2014’tür.

Önemli Not: Eğitim bir tam gün yapılacaktır. Katılımcıların ulaşım, konaklama vs. gibi giderleri karşılanamamaktadır. Katılım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Eğitim dili İngilizce olup Türkçe çeviri sağlanacaktır.

Katılımda cinsiyet eşitliği dikkate alınacaktır, Çocuklara Yönelik Ticari Cinsel Sömürüyle (ÇTCS) Mücadele Ağı üyesi örgüt temsilcilerine ve ÇTCS Mücadele Ağı Gençlik Grubu üyelerine öncelik verilecektir.

Katılımcılardan eğitime katılımları sonrasında ÇTCS Mücadele Ağı tarafından gerçekleştirilecek çevrimiçi (online) kampanyalara katılım, katkı ve destek sağlamaları beklenmektedir.

Eğitmen: Marie-Laure Lemineur

ECPAT International Çocuklara Yönelik Cinsel Sömürü ile Çevrimiçi(Online) Mücadele Programı Sorumlusu

Katılımcılara eğitim sonunda katılımcı belgesi verilecektir. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.