Sabancı Üniversitesi, EDU tarafından, ERG Eğitim Laboratuvarı’nın içerik desteğiyle hayata geçirilen Okul Liderliği Sertifika Programı, 23 Kasım-21 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenleniyor.


Okul yöneticilerinin 21. yüzyılın eğitimine liderlik etmek için ihtiyaç duyduğu bilgi ve yetkinlikleri geliştirmeyi amaçlayan program, okulun bir yaşam, öğrenme ve yönetim alanı olmasından hareketle, ERG Eğitim Laboratuvarı’nın içerik desteğiyle hazırlandı. 

Okul Liderliği Sertifika Programı, “Öğretimsel Liderlik”, “Operasyonel Liderlik” ve “Dönüşümsel Liderlik” olmak üzere üç farklı liderlik patikası üzerinden, uluslararası güncel örneklerle, etkileşimli; takım çalışmaları ve simülasyonlarla uygulamaya dönük bir yapıda sürdürülecek.

Program 13 gün boyunca canlı sınıflarda, çevrimiçi buluşmalarla gerçekleşecek. Katılım koşulları, program ücreti ve programa kayıtla ilgili bilgi almak için Sabancı Üniversitesi, EDU web sitesini inceleyebilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 15 Kasım 2020

İlginizi Çekebilecek İçerikler

EDU Okul Liderliği Sertifika Programı

  ERG Eğitim Laboratuvarı’nın içerik ortağı olduğu, Sabancı Üniversitesi, EDU tarafından hayata geçirilen Okul Liderliği Sertifika Programı 4-13 Ağustos 2020 tarihleri arasında düzenleniyor.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.