17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Başarı Buluşmaları ile her Cuma ERG YouTube kanalında canlı olarak yayımlanıyor. 


17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 14 Ağustos’a kadar farklı içeriklerle devam edecek. Her hafta Salı ve Perşembe günleri eğitimde iyi örnek sunumları, Çarşamba günleri atölyeler ve Cuma günleri başarı buluşmaları ile ERG YouTube kanalı ve Zoom üzerinden bir araya geliyoruz. 

Konferansın Saklı Kalan Başarılar teması altındaki ilk buluşmasında öğrencilerin başarıya bakışlarını farklı kademelerde okuyan öğrenci konuklarımızdan dinleyeceğiz. 10 Temmuz Cuma günü (bugün) saat 20:00‘da başlayacak buluşmayı izlemek ve konferans içeriklerinden haberdar olmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Konferans takvimi için İÖK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.