Herkes İçin Hareket!

Herkes İçin Hareket!

17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı kapsamında gerçekleşen atölyelerin sonuncusu herkes için hareket başlığıyla gerçekleşti.

17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı boyunca her Çarşamba günü Zoom’da, farklı konuların ele alındığı atölyeler düzenledik. 5 Ağustos 2020, Çarşamba günü, 17. İÖK’ün son atölyesi, BoMoVu Proje Koordinatörü Burcu Ayan ile “Herkes İçin Hareket” başlığında gerçekleşti. Hareket etmenin takım olma, dayanışma, ötekini tanıma ve anlama, beden ile iletişim kurabilme gibi beceriler kazandırdığı, farklılıklarla bir arada kalabilmenin hayat becerilerimize katkısı büyük. Küçük stratejilerle hareket alanımızı nasıl genişletebiliriz, hareketi “herkes için” imkânlı hale nasıl getirebiliriz ve bundan nasıl yararlar sağlayabiliriz soruları üzerine çalışılan atölyede, eğitimcilerin bu konudaki rolleri de konuşuldu.

14 Ağustos’a kadar devam edecek konferans kapsamında eğitimde iyi örneklerin sözlü ve poster sunumlarını paylaşmaya ERG YouTube kanalı üzerinden devam edeceğiz. İçerikler hakkında detaylı bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.