Saklı kalan başarıları birlikte keşfettiğimiz, başarı kavramını yeniden tanımladığımız 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ilk animasyon filmi dijital kanallarımızda yayımlandı.


Bu sene Saklı Kalan Başarılar temasıyla gerçekleştirdiğimiz konferansta çoktan seçmeli sorulara, sınavlara yalnızca akademik performansa indirgenen başarı anlayışını sorgulayarak, sınırlı seçenekleri ortadan kaldırdığımızda ortaya nasıl renkler çıkabileceğini birlikte keşfettik. 17. İÖK’ün farklı bir başarı hikâyesini konu alan filmi, ipuçlarını keşfederek birlikte başarmanın önemine odaklanıyor. Animasyon filmimizi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Diğer animasyon filmimizi kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmanızı ve sosyal medya kanallarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.