Saklı kalan başarıları birlikte keşfettiğimiz, başarı kavramını yeniden tanımladığımız 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ilk animasyon filmi dijital kanallarımızda yayımlandı.


Bu sene Saklı Kalan Başarılar temasıyla gerçekleştirdiğimiz konferansta çoktan seçmeli sorulara, sınavlara yalnızca akademik performansa indirgenen başarı anlayışını sorgulayarak, sınırlı seçenekleri ortadan kaldırdığımızda ortaya nasıl renkler çıkabileceğini birlikte keşfettik. 17. İÖK’ün farklı bir başarı hikâyesini konu alan filmi, ipuçlarını keşfederek birlikte başarmanın önemine odaklanıyor. Animasyon filmimizi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Diğer animasyon filmimizi kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmanızı ve sosyal medya kanallarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

19. İÖK Buluşmaları’na Davetlisiniz 🍀

19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na (İÖK) başvurular başladı. Başvuruya dair tüm detayları konuşmak, sorularınızı yanıtlamak ve süreçte size destek olmak için bir ay boyunca her çarşamba Zoom üzerinden yapılacak çevrimiçi buluşmalarda bir araya geliyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.