Saklı kalan başarıları birlikte keşfettiğimiz, başarı kavramını yeniden tanımladığımız 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ilk animasyon filmi dijital kanallarımızda yayımlandı.


Bu sene Saklı Kalan Başarılar temasıyla gerçekleştirdiğimiz konferansta çoktan seçmeli sorulara, sınavlara yalnızca akademik performansa indirgenen başarı anlayışını sorgulayarak, sınırlı seçenekleri ortadan kaldırdığımızda ortaya nasıl renkler çıkabileceğini birlikte keşfettik. 17. İÖK’ün farklı bir başarı hikâyesini konu alan filmi, ipuçlarını keşfederek birlikte başarmanın önemine odaklanıyor. Animasyon filmimizi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Diğer animasyon filmimizi kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmanızı ve sosyal medya kanallarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.