Öğretmen Ağı | Veli Olmayı #YenidenDüşün Paneli

Öğretmen Ağı, öğretmenlerin dillendirdiği ihtiyaçlardan ve koşulların eğitimi geri dönülemez biçimde değiştirdiğinden yola çıkarak, değişken koşulların ardındaki yeni imkânları birlikte düşüneceğimiz “Bağlantılar” isimli bir çevrimiçi panel serisine başladı.

“Eğitimi Yeniden Düşün” ana başlığıyla düzenlenen Bağlantılar serisi, Öğretmen Ağı’nı destekleyen vakıflar ile Değişim Elçisi öğretmenler ve Ağ’ın paydaşlarını ağırlıyor. Seri, sırasıyla “Öğretmenlik”, “Okul”, “Veli Olmak”, “Eğitimin İçeriği”, “Öğrencilik” ve “Başarı” başlıklarında olmak üzere altı farklı bölümden oluşuyor.

24 Aralık Perşembe günü saat 20.00’de yayınlanacak olan üçüncü bölüm, Veli Olmayı #YenidenDüşün başlığıyla AÇEV Babalık Çalışmaları Birimi Program Uygulamaları Koordinatörü Ahmet Çetin, Bergama İlgili Babalar Derneğinden Hasan Çakır, Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen, Değişim Elçisi Banu Yücetaş’ı konuşmacı olarak ağırlayacak. Bölümün moderasyonunu, Eğitim Reformu Girişimi Politika Analisti Yeliz Düşkün üstlenecek.

Bölümde konuşmacılar, etkili bir öğrenme iklimi için velinin rolüne, veli ve öğretmen arasındaki işbirliği ve etkileşim ilişkisinin düzeyine, velilerin toplumsal cinsiyet perspektifine göre farklılaşan ev içi ve dışındaki görev ve sorumluluklarına dair görüş ve önerilerini paylaşacak.

The event is finished.

Tarih

27 May 2022

Zaman

20:00 - 21:00

Yer

Miilî Eğitim Bakanlığı bütçe dağılımı
QR Code

En Yeniler

Yorum Yapın

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.