Öğretmen Ağı | Öğrenciliği #YenidenDüşün

Değişim Elçileri tarafından yayınlanan manifestoyla duyurulan “Bağlantılar” isimli çevrimiçi panel serisinin beşinci bölümü, Öğrenciliği #YenidenDüşün 21 Ocak 2021, Perşembe günü Öğretmen Ağı Youtube kanalında yayınlanacak.

“Eğitimi Yeniden Düşün” ana başlığıyla düzenlenen Bağlantılar serisi, Öğretmen Ağı’nı destekleyen vakıflar ile Değişim Elçisi öğretmenler ve Ağ’ın paydaşlarını ağırlıyor. Seri, sırasıyla “Öğretmenlik”, “Okul”, “Veli Olmak”, “Eğitimin İçeriği”, “Öğrencilik” ve “Başarı” başlıklarında olmak üzere altı farklı bölümden oluşuyor.

21 Ocak Perşembe günü saat 20.00’da yayımlanacak olan beşinci bölüm, Öğrenciliği #YenidenDüşün başlığıyla Aydın Doğan Vakfı Eğitim Müdür Nilgün Yorgancılar Erekli, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serra Müderrisoğlu, Aydın Doğan Mesleki ve Teknik Lisesi 11. Sınıf Gazetecilik Alanı Muhabirlik Dalı Öğrencisi Sudenur Ar  ve Değişim Elçisi Seval Binici’yi konuşmacı olarak ağırlayacak. Bölümün moderasyonunu, İstanbul Bilgi Üniversitesi SEÇBİR Müdürü ve Öğretmen Ağı İçerik Danışmanı Prof. Dr. Kenan Çayır üstlenecek.

Bölümde konuşmacılar, pandemiyle değişen eğitim koşullarından yola çıkarak uzaktan eğitim sürecinde kapsayıcılık, erişilebilirlik ve yüksek çocuk katılımı  adına neler öğrenildi, eğitimde, yetişkin-çocuk arasındaki dengesiz güç ilişkisine dair görüş ve önerilerini paylaşacak.

Tarih

28 Haz 2022

Zaman

20:00 - 21:00

Yer

Miilî Eğitim Bakanlığı bütçe dağılımı
QR Code

En Yeniler

Yorum Yapın

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.