İrem Doğan

İrem Doğan

İletişim Asistanı

İrem, Antakya’da doğdu ve birçok medeniyetin yaşadığı bu şehirde, farklı kültürden insanlarla büyüdü. Ailesinin desteği ile günlük konuşma derecesinde Arapça öğrendi. 

Ortaokul ve lise eğitimi süresince voleybol oynadı ve okul takımında yer aldı. Üniversite hayalini gerçekleştirerek İstanbul’a geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden 2019 yılında mezun oldu. Üniversite süresince metin yazarlığı, müşteri ilişkileri, sosyal medya ve strateji departmanlarında tecrübe edindi. Buralarda Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, Burganbank, Allianz gibi markaların çalışan değer önermelerine yönelik çalışmalara destek verdi. Sonrasında, içerisinde yerel ve global markaların bulunduğu projelerde yer aldı ve Magnum, Siemens, Alternatif Bank, Knorr, Cif, Omo gibi birçok markanın iletişim stratejisini geliştirdi. 2019 yılında, kendini ve iletişim becerilerini geliştirerek daha faydalı işlere imza atabilmek adına İletişim Asistanı olarak Eğitim Reformu Girişimi’ne katıldı. 

İrem, psikoloji konulu filmler izlemekten keyif alıyor ve yogayı hayatının bir parçası haline getirmeyi hedefliyor. En büyük hayallerinden biri soylarının geldiği Lübnan’da bulunabilmek.

Telefon: 0 212 292 5044 - 1505
Email: iremdogan@sabanciuniv.edu
Adres: Bankalar Cad. No 2 Karaköy Minerva Han Kat 5 34425 Karaköy - İstanbul

ERG Ekibi

Buket Sönmez

Buket Sönmez

Genel Koordinatör (Öğretmen Ağı)
Yeliz Düşkün

Yeliz Düşkün

Politika Analisti
Irmak Akıncı

Irmak Akıncı

Ağ Etkileşim Sorumlusu (Öğretmen Ağı)
Doğacan Düğmeci

Doğacan Düğmeci

Dijital İletişim ve Veri Analiz Uzmanı