İrem Doğan

İrem Doğan

İletişim Asistanı

İrem, Antakya’da doğdu ve birçok medeniyetin yaşadığı bu şehirde, farklı kültürden insanlarla büyüdü. Ailesinin desteği ile günlük konuşma derecesinde Arapça öğrendi. 

Ortaokul ve lise eğitimi süresince voleybol oynadı ve okul takımında yer aldı. Üniversite hayalini gerçekleştirerek İstanbul’a geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde lisans eğitimi devam ediyor. Üniversite süresince metin yazarlığı, müşteri ilişkileri, sosyal medya ve strateji departmanlarında tecrübe edindi. Buralarda Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, Burganbank, Allianz gibi markaların çalışan değer önermelerine yönelik çalışmalara destek verdi. Sonrasında, içerisinde yerel ve global markaların bulunduğu projelerde yer aldı ve Magnum, Siemens, Alternatif Bank, Knorr, Cif, Omo gibi birçok markanın iletişim stratejisini geliştirdi. 2019 yılında, kendini ve iletişim becerilerini geliştirerek daha faydalı işlere imza atabilmek adına İletişim Asistanı olarak Eğitim Reformu Girişimi’ne katıldı. 

İrem, psikoloji konulu filmler izlemekten keyif alıyor ve yogayı hayatının bir parçası haline getirmeyi hedefliyor. En büyük hayallerinden biri soylarının geldiği Lübnan’da bulunabilmek.

Telefon: 0 212 292 5044 - 1505
Email: iremdogan@sabanciuniv.edu
Adres: Bankalar Cad. No 2 Karaköy Minerva Han Kat 5 34425 Karaköy - İstanbul

ERG Ekibi

Suat Kardaş

Suat Kardaş

Eğitim Laboratuvarı Koordinatörü
Yeliz Düşkün

Yeliz Düşkün

Politika Analisti
Merve Mert

Merve Mert

ERG Araştırmacısı
Bahar Uzunkök

Bahar Uzunkök

ERG Araştırmacısı