Ekin Gürsu

Ekin Gürsu

İletişim Asistanı (Öğretmen Ağı)

Ekin 1996 yılında İstanbul’da doğdu ve büyüdü. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini burada tamamladı. 2018 yılında Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans bölümününden yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu, bu süre içerisinde İzocam’da gönüllü olarak staj yaptı. Lisans dönemi boyunca 2. Üniversite olarak okuduğu Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümü kapsamında ise Darüşşafaka’da staj yaptı.
Mezun olduktan sonra İlk Fırsat programıyla tanışan Ekin, Ocak 2019-Eylül 2020 tarihleri arasında Tohum Otizm Vakfı’nda Kaynak Geliştirme ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştı. Program kapsamında 21. Yüzyıl Yetkinlikleri’ne dair çeşitli eğitimler aldı. Ekim 2020 itibariyle yolu ERG ve Öğretmen Ağı ile kesişen Ekin şu anda İletişim Asistanı görevine devam ediyor.
Kitap okumaya bayılır ancak favorisi İngiliz edebiyatı klasikleridir. Kariyerine ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak her türlü bilgiye sonuna kadar açıktır. Uzun bir günün ardından evde kedileriyle vakit geçirmeyi çok sever.

Telefon: 0 212 292 5044
Email: ekin.gursu@sabanciuniv.edu
Adres: Bankalar Cad. No 2 Karaköy Minerva Han Kat 5 34425 Karaköy - İstanbul

ERG Ekibi

Ekin Gamze Gencer

Ekin Gamze Gencer

Politika Analisti
Ezgi Tunca

Ezgi Tunca

Araştırma Asistanı
Haluk Göksel

Haluk Göksel

Dijital Etkileşim Koordinatörü
Deniz Göktaş

Deniz Göktaş

Proje Sorumlusu (Eğitim Laboratuvarı)
tr Turkish
X