Deniz Göktaş

Deniz Göktaş

Proje Sorumlusu (Eğitim Laboratuvarı)

Deniz, çocukluğunu iki derenin birbirine kavuştuğu küçük şirin bir köyde geçirdi. Doğanın içinde bir köy okulunda ilköğretimini tamamladı. Ortaöğretim için ilçeye taşımalı olarak giden Deniz, liseden sonra İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü kazanarak bu bölümden mezun oldu.

İstanbul’da 2011’de sivil toplum ile tanışarak dünyayı daha yaşanılabilir bir yere dönüştürme arzusuyla çalışmaya başladı. 2014’te Sulukule Gönüllüleri Derneği’nde yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlendi. 2015’te Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda proje koordinatörlüğü yaptı. Üniversiteden sonra eğitmenlik yaptığı sırada Eğitim Reformu Girişimi’yle (ERG) tanıştı ve 2016’da ERG ekibine proje asistanı olarak katıldı. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, Öğretmen Ağı gibi farklı projelerde, farklı rollerde bulundu.

2017’den bu yana da Eğitim Laboratuvarı’nda proje sorumlusu olarak; eğitim ve program içeriği tasarımı; proje yönetimi, planlaması ve uygulaması gibi alanlarda sorumluluk alıyor. Ayrıca farklı paydaşlarla, etkinin daha sürdürülebilir olduğunu düşünerek kolektif etki üzerine kafa yoruyor. 

Deniz, tiyatro ve dansla ilgilenir, fotoğraf çeker, şiirle güler, ağlar ve yazar; farklı kültürleri ve farklı olanı merak eder.

Telefon: 0 212 292 5044 - 1511
Email: denizgoktas@sabanciuniv.edu
Adres: Bankalar Cad. No 2 Karaköy Minerva Han Kat 5 34425 Karaköy - İstanbul

ERG Ekibi

Çiğdem Polat

Çiğdem Polat

İdari İşler Sorumlusu
Onur Ozan Akın

Onur Ozan Akın

Proje Sorumlusu (Eğitim Laboratuvarı)
Ekin Gürsu

Ekin Gürsu

İletişim Asistanı (Öğretmen Ağı)
Zeynep Hancı

Zeynep Hancı

Yaratıcı Problem Çözme Programı Sorumlusu (Öğretmen Ağı)
tr Turkish
X