Buket Sönmez

Buket Sönmez

Proje Koordinatörü (Öğretmen Ağı)

Buket, 9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’a gelerek çalışma hayatına Yapı Kredi Bankası’nda Kurumsal Portföy Yönetmeni olarak başladı.10 yılı aşkın bir süre bankacılığın çeşitli alanlarında yöneticilik yaptı. 2009 yılında farklı ve yeni deneyimler kazanmak üzere IBM Global Hizmetler’e katıldı. Strateji Danışmanı olarak göreve başlayan Buket, 7 yıla yakın bir süre çeşitli kurumlarda strateji, süreç iyileştirme, operasyonel dönüşüm, hedef iş modeli oluşturma gibi alanlarda projeler gerçekleştirdi ve Proje Yöneticiliği yaptı.

Buket, Öğretmen Ağı Projesi’nin planlama aşamasında verdiği gönüllü destek sonrası, birikimlerini ona heyecan veren bu oluşuma katkı sağlamak ve eğitim dünyasının ona katacaklarına imkân vermek üzere 2016’da Öğretmen Ağı Proje Koordinatörlüğü’nü üstlenerek hayatında yeni bir sayfa açtı.

Buket’in en keyifli anları kitapçıların rafları arasında saatlerce kaybolduğu anlardır. Çantasında her daim taşıdığı defterlerine sığdırdığı gündüz rüyalarını bir gün kitap olarak raflarda görmek ise en büyük hayalidir.

Telefon: 0 212 292 5044
Email: buketsonmez@sabanciuniv.edu
Adres: Bankalar Cad. No 2 Karaköy Minerva Han Kat 5 34425 Karaköy - İstanbul

ERG Ekibi

Deniz Göktaş

Deniz Göktaş

Proje Sorumlusu (Eğitim Laboratuvarı)
Haluk Göksel

Haluk Göksel

Dijital Etkileşim Koordinatörü
Sonel Balkan

Sonel Balkan

Ağ Geliştirme Koordinatörü (Öğretmen Ağı)
Batuhan Aydagül

Batuhan Aydagül

ERG Direktörü