3 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında farklı günlerde gerçekleşecek eğitimde iyi örnek sunumları, atölyeler ve sohbetlerle 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda (İÖK) buluşacağız.


Sabancı Vakfı’nın desteği ve Sabancı Üniversitesi’nin ev sahipliğiyle düzenlediğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, bu yıl koronavirüs salgını karşısında alınan önlemler nedeniyle yüz yüze gerçekleşemeyecek. Bu yüzden 17. İÖK için 3 Temmuz-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında ERG YouTube kanalında buluşacağız. 

Dijital konferansımız, her yıl olduğu gibi bu yıl da bir açış etkinliğiyle başlayacak. 3 Temmuz’da canlı olarak yayınlanacak açış etkinliğimizin ardından, 14 Ağustos’a kadar, her Salı ve Perşembe günü eğitimde iyi örnek sunumları yayınlayacak, Çarşamba günü atölyeler düzenleyecek, Cuma günü canlı yayınlanacak sohbetler gerçekleştireceğiz. Konferans programının detayları için maillerinizi kontrol etmeyi ve ERG’nin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayın.

Dijital konferansımızın, fiziksel dünyanın sınırlılıklarını ortadan kaldırmasını umuyor, konferans içeriklerini daha uzun süre erişilebilir kılmayı diliyoruz. Bu yıl ücretsiz olarak gerçekleşecek 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nı takip edebileceğiniz kanallar: 

Dijital konferans programı için: ERG YouTube
Dijital konferansa dair güncel bilgiler için: Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin
Konferansa dair genel bilgiler için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.