"Eğitim İzleme Raporu'nun Yansımaları Paneli" 6. Kez Boğaziçi Üniversitesi'nde

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile düzenlediğimiz Eğitim İzleme Raporu 2019’un Yansımaları Paneli ile 13 Şubat 2020 Perşembe günü Rektörlük Konferans Salonu’nda bir araya geliyoruz.


Bu yıl panelde, Eğitim İzleme Raporu 2019’un yansımalarını ERG Eğitim Gözlemevi Koordinatörü Burcu Meltem Arık ve ERG Politika Analisti Yeliz Düşkün paylaşacaklar. Öğretmen Ağı Değişim Elçisi öğretmenlerimizden Gülay Yeniay Bulut’un ise rapor üzerinden, öğretmen gözüyle değerlendirmeleri yer alacak.

Eğitim İzleme Raporu’nun Yansımaları Paneli Boğaziçi Üniversitesi akademisyenlerinin katılımıyla “Eğitim Fakülteleri’nin Görüşleri” başlıklı panel ile devam edecek.

Program ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimin Çıktıları, Akademik Başarı ve Çocuğun İyi Olma Hali

Eğitim İzleme Raporu 2020: Eğitimin Çıktıları’nı 17 Mart 2021, Çarşamba günü ERG YouTube kanalında canlı yayımlanan etkinlikle kamuoyuyla paylaştık. Raporda, ulusal ve uluslararası değerlendirmelerin akademik başarı ve çocuğun iyi olma hali açısından sonuçları ve COVID-19 salgınının eğitimin çıktılarına etkisine odaklanıyoruz.

Eğitimin Çıktıları Dosyası Yayımlanıyor

Son bir yıldır eğitim hizmetlerini ve eğitimin tüm paydaşlarını etkileyen bir salgına tanıklık ediyoruz. Eğitim İzleme Raporu 2020 kapsamındaki dosyalarla bu süreci farklı bağlamlarda izlemeye ve değerlendirmeye devam ediyoruz. Eğitim İzleme Raporu 2020’nin altıncı ve son dosyası Eğitimin Çıktıları’nı 17 Mart 2021, Çarşamba günü saat