Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile düzenlediğimiz Eğitim İzleme Raporu 2019’un Yansımaları Paneli 13 Şubat 2020 Perşembe günü Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleşti.


Bu yıl panelde, Eğitim İzleme Raporu 2019’un yansımalarını ERG Eğitim Gözlemevi Koordinatörü Burcu Meltem Arık ve ERG Politika Analisti Yeliz Düşkün paylaşırken, Öğretmen Ağı Değişim Elçisi öğretmenlerimizden Gülay Yeniay Bulut rapor üzerinden, öğretmen gözüyle değerlendirmelerini paylaştı.

Eğitim İzleme Raporu’nun Yansımaları Paneli Boğaziçi Üniversitesi akademisyenlerinin katılımıyla “Eğitim Fakülteleri’nin Görüşleri” başlıklı panel ile devam etti.

EİR’in yansımaları ve bulguları üzerinden paylaşımlarımızı artırmak için daha çok üniversite buluşmasında bir araya gelmeyi umarız.

Panel kaydına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimin Çıktıları, Akademik Başarı ve Çocuğun İyi Olma Hali

Eğitim İzleme Raporu 2020: Eğitimin Çıktıları’nı 17 Mart 2021, Çarşamba günü ERG YouTube kanalında canlı yayımlanan etkinlikle kamuoyuyla paylaştık. Raporda, ulusal ve uluslararası değerlendirmelerin akademik başarı ve çocuğun iyi olma hali açısından sonuçları ve COVID-19 salgınının eğitimin çıktılarına etkisine odaklanıyoruz.

Eğitimin Çıktıları Dosyası Yayımlanıyor

Son bir yıldır eğitim hizmetlerini ve eğitimin tüm paydaşlarını etkileyen bir salgına tanıklık ediyoruz. Eğitim İzleme Raporu 2020 kapsamındaki dosyalarla bu süreci farklı bağlamlarda izlemeye ve değerlendirmeye devam ediyoruz. Eğitim İzleme Raporu 2020’nin altıncı ve son dosyası Eğitimin Çıktıları’nı 17 Mart 2021, Çarşamba günü saat

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.