.

Eğitim İzleme Raporu 2021: Eğitimin İçeriği başlıklı dosyamızı 29 Aralık 2021 Çarşamba günü (yarın) saat 16.00’da çevrimiçi gerçekleşecek bir etkinlikle kamuoyuna sunuyoruz.

Eğitim alanında yaşanan önemli gelişmeleri ele aldığımız Eğitim İzleme Raporları’nı 2019 yılından bu yana dosyalar hâlinde hazırlıyor ve yılın farklı zamanlarında ek kaynaklarla destekleyerek yayımlıyoruz. Eğitim İzleme Raporu 2021’in dördüncü dosyasında, 2020-21 eğitim-öğretim yılında öğretmen politikalarına ilişkin gelişmeler güncel veriler ve bilgiler doğrultusunda değerlendiriliyor. Dosya kapsamında öğretmenlerle yapılan birebir görüşmelerden faydanılarak öğretmenlerin iyi olma hâline ilişkin değerlendirmelere yer veriliyor.

ERG Araştırmacısı Umay Aktaş Salman’ın moderasyonuyla gerçekleşecek etkinlikte dosyanın yazarlarından Dr. Şebnem Feriver raporun temel bulgularını sunacak. Eğitimin mevcut ve öngörülen krizlere ne kadar hazırlıklı ve dayanıklı olduğu ele alınacak. Feriver’in yanı sıra Doç. Dr. Yelkin Diker Coşkun, Melda Akbaş ve Yaprak Sarıışık’ın yer alacağı tartışma bölümünde ise krizler çağında eğitimin, sosyal ve duygusal öğrenmenin ve oyunun önemi değerlendirilecek.

Etkinliği kaçırmamak için etkinlik bağlantısına tıklayarak hatırlatıcı oluşturabilir, tüm etkinliklerimizi takvimimizden takip edebilirsiniz.

Etkinlik linki:

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.