Eğitim İzleme Raporu 2020’nin İlk Dosyası Yayımlanıyor

Farklı dosyalar halinde yayımladığımız Eğitim İzleme Raporlarının ilk dosyası Eğitim Yönetişimi ve Finansmanı’nı 21 Temmuz 2020 Salı günü (yarın) saat 20.00’da ERG YouTube kanalında canlı yayımlanacak etkinlikle kamuoyuna sunuyoruz.


Etkinlikte ERG Araştırmacısı Özgenur Korlu, 2019-20 eğitim-öğretim yılında eğitim yönetişimi ve finansmanı alanında yaşanan önemli gelişmelerin yer aldığı raporu sunacak. Rapor sunumunu, “Pandemi Sürecinde Çocuk Katılımı ve Haneler Arası İmkân Eşitsizlikleri” başlığında, İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi Proje Koordinatörü Gözde Durmuş ve Yeşilçimen Kanuni Ortaokulu Matematik Öğretmeni H. Gözde Uysal’ın katılımıyla gerçekleşecek panel takip edecek. Panelde raporun bulguları da tartışılacak.

Canlı yayımlanacak etkinliği kaçırmamak için ERG YouTube kanalına abone olmanızı ve bildirimlerinizi açmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

📄 EİR 2021: Öğretmenler Yayımlandı

  2008 yılından bu yana her yıl yayımladığımız Eğitim İzleme Raporlarının dördüncü dosyası olan Öğretmenler, bugün ERG YouTube kanalında yayımlanan etkinlikle kamuoyuna sunuldu.