Eğitim Reformu Girişimi olarak 2008’den bu yana eğitim alanında yaşanan gelişmeleri izliyor, değerlendirmelerimizi yıl içinde farklı dosyalar halinde yayımladığımız Eğitim İzleme Raporları aracılığıyla paylaşıyoruz.


Eğitim İzleme Raporu 2020’nin Eğitimin İçeriği alt başlığını taşıyan ikinci dosyasını 11 Eylül 2020, Cuma günü saat 20.00’da ERG YouTube kanalında canlı yayımlayacağımız bir etkinlikle kamuoyuna sunacağız.

2019-20 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı yaşamın her alanı gibi eğitimi de etkileyen ve hâlâ sürmekte olan salgının gölgesinde geçti. Bu süreçte uzaktan eğitim alanında pek çok gelişme yaşandı. Etkinlikte, salgın döneminde ve öncesinde eğitimin içeriğine ilişkin öne çıkan gelişmeleri güncel uygulamalar ve bulgular çerçevesinde sunacağız ve tartışacağız. Yayını kaçırmamak için ERG YouTube kanalına abone olmanızı ve bildirimlerinizi açmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

📄 EİR 2021: Öğretmenler Yayımlandı

  2008 yılından bu yana her yıl yayımladığımız Eğitim İzleme Raporlarının dördüncü dosyası olan Öğretmenler, bugün ERG YouTube kanalında yayımlanan etkinlikle kamuoyuna sunuldu.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.