2008’den bu yana eğitim alanında yaşanan gelişmeleri izliyor, değerlendirmelerimizi yıl içinde farklı dosyalar halinde yayımladığımız Eğitim İzleme Raporları aracılığıyla paylaşıyoruz. Eğitim İzleme Raporu 2020’nin üçüncü dosyası olan Eğitim Ortamları’nı 14 Ekim 2020, Çarşamba günü saat 20.00’de ERG YouTube kanalında canlı yayımlayacağımız bir etkinlikle kamuoyuna sunacağız.


ERG Araştırmacısı Umay Aktaş Salman’ın moderasyonuyla gerçekleşecek olan etkinlikte dosyanın yazarı, Yeditepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ayşen Köse raporun temel bulgularını sunacak. Salgın öncesinde ve sürecinde eğitim ortamlarına ilişkin öne çıkan konular üst politika belgelerinden, güncel araştırmalardan ve verilerden yararlanılarak değerlendirilecek. Köse’nin yanı sıra Şehir Dedektifi İnisiyatifi’nden Şehir Plancısı Gizem Kıygı’nın da konuşmacı olarak yer alacağı tartışma bölümünde ise, eğitimin tüm paydaşlarının kendilerini ait hissedecekleri, sağlıklı ve güvenli eğitim ortamlarının nasıl sağlanabileceği ele alınacak.

Etkinliği takviminize eklemek için tıklayınız.

Etkinliğe katılmak için ERG YouTube kanalına abone olarak bildirimlerinizi açmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilecek İçerikler

📄 EİR 2021: Öğretmenler Yayımlandı

  2008 yılından bu yana her yıl yayımladığımız Eğitim İzleme Raporlarının dördüncü dosyası olan Öğretmenler, bugün ERG YouTube kanalında yayımlanan etkinlikle kamuoyuna sunuldu.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.