Eğitim İzleme Bültenleri

Eğitim İzleme Bülteni 2019 | Öğretmenler

Eğitim İzleme Bülteni 2019 | Öğretmenler

Her yıl eğitim alanında yaşanan gelişmeleri izleyip değerlendirdiğimiz Eğitim İzleme Raporlarında yer alan kapsamlı verileri, Eğitim İzleme Bültenleri aracılığıyla özet olarak sunuyoruz. Bunlardan Öğretmenler dosyası 27 Kasım 2019’da yayımlandı. Bu veri bülteninde Öğretmenler dosyasında öne çıkan verileri paylaştık.
Bülteni Görüntüle
Eğitim İzleme Bülteni 2019 | Eğitimin İçeriği Eğitime Erişim

Eğitim İzleme Bülteni 2019 | Eğitimin İçeriği Eğitime Erişim

Her yıl eğitim alanında yaşanan gelişmeleri izleyip değerlendirdiğimiz Eğitim İzleme Raporlarında yer alan kapsamlı verileri, Eğitim İzleme Bültenleri aracılığıyla özet olarak sunuyoruz. 2019’da Eğitim İzleme Raporu 5 dosya halinde yayımlanmaya başladı. Bunlardan Eğitimin İçeriği dosyası 1 Ekim 2019’da, Öğrenciler ve Eğitime Erişim 7 Kasım 2019’da yayımlandı. Bu veri bülteninde bu iki dosyada öne çıkan bazı verileri paylaştık.
Bülteni Görüntüle
Eğitim İzleme Bülteni 2019 | Eğitimin Finansmanı

Eğitim İzleme Bülteni 2019 | Eğitimin Finansmanı

Her yıl eğitim alanında yaşanan gelişmeleri izleyip değerlendirdiğimiz Eğitim İzleme Raporlarında yer alan kapsamlı verileri, Eğitim İzleme Bültenleri aracılığıyla özet olarak sunuyoruz. Bu veri bülteninde Eğitimin Finansmanı raporunda öne çıkan bazı verileri paylaştık.
Bülteni Görüntüle

ERG Bültenler

 

ERG Bültenleri

ERG’de, Türkiye’de ve dünyada eğitim alanında yapılan en güncel çalışmaların yer aldığı aylık bültenlerdir. 

Arka Plan Bültenleri

Yürütücülüğünü üstlendiğimiz Öğretmen Ağı ile birlikte, ayda bir yayımlanan bültenlerdir. Tematik olarak yayımlanan ARKA PLAN bültenleri, eğitim alanında yaşanan önemli gelişmeleri eğitimin çeşitli paydaşlarının  saha deneyimleriyle buluşturur.

İÖK Bültenleri

Her yıl Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle gerçekleştirdiğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın programına ve konferansa dair gelişmelere yer verir.

Eğitim İzleme Bültenleri

Bir sene içinde eğitim alanında yaşanan tüm gelişmeleri izleyerek değerlendirilen ERG Eğitim İzleme Raporları, Eğitimin Yönetişimi ve Finansmanı, Eğitim Ortamları, Eğitimin İçeriği, Öğrenciler ve Eğitime Erişim, Öğretmenler başlıklarıyla farklı dosyalar halinde yayımlanır. ERG Eğitim İzleme Bültenleri, ERG Eğitim İzleme Raporlarının farklı dosyalarından öne çıkan verileri derleyen bir özet sunar.

ERG e-bülteninde ERG’de, Türkiye’de ve dünyada eğitim alanında yapılan en güncel çalışmalara, ARKA PLAN bülteninde eğitim alanında yaşanan gelişmelere, İÖK bülteninde konferansın programına ve konferansa dair gelişmelere ve Eğitim İzleme Bülteni’nde Eğitim İzleme Raporlarında öne çıkan verilere yer verilir.

Aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra abone olmak istediğiniz bülteni veya bültenleri seçerek kaydınızı yapabilirsiniz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.