Çocuğa temas eden her konuyu eğitimle bir araya getiriyoruz! 21 Ağustos 2019’da, Salt Galata’da düzenleyeceğimiz Bir Arada etkinliğimizde, bu defa beslenme, öğrenme ve çocuk konularını tartışacağız.

Öğrenmede okulun işlevini tartışmayı hedeflediğimiz ve Friedrich Naumann Vakfı tarafından desteklenen “Bir Arada: Beslenme, Öğrenme ve Çocuk” başlıklı etkinliğimizde, Çocukların gelişiminde beslenmenin etkisi ve beslenmenin öğrenmeyle ilişkisi ne?”, “Okul beslenmesi nasıl oluyor ve buradaki paydaşların etkisi nasıl?”, “Okulda öğretim dışında beslenme gibi yaşam hizmetlerinin öğrenmeye ve çocukların yaşam kalitesine etkisi ne? gibi pek çok soruya yanıt arayacağız.

İstanbul ENKA Okulları Ortaokul Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Dr. Özlem Mecit kolaylaştırıcılığında gerçekleşecek etkinliğimizde, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Özgün Başaran Kaya, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şükrü Hatun ve Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi öğrencisi Selen Yerli’nin katılımıyla yenilikçi ve alternatif yaklaşımlar geliştirmeyi ve herkesin bu konulara farklı bir gözle bakmasını amaçlıyoruz.

Etkinliğin dili Türkçe olacaktır. Etkinlik herkesin katılımına açıktır ancak sınırlı kapasite olduğu için kayıt olmak gerekmektedir.

Kayıt olmak için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.