17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı kapsamında her hafta Çarşamba günleri Zoom üzerinden gerçekleşen atölyelerde buluşuyoruz.


14 Ağustos’a kadar eğitimde iyi örnek sunumları, atölyeler ve başarı buluşmaları ile devam edecek olan 17. İÖK’ün ilk atölyesi, 8 Temmuz Çarşamba günü Selçuk Can Güven ile “Saklı Kalan Bilgiler: Beyin ve Öğrenme” başlığında gerçekleşti. Öğrenmenin nörobiyolojik alt yapısının incelendiği atölyede, özellikle içinde bulunduğumuz pandemi dönemindeki kaygı ve stresin öğrenme süreçlerine etkisi konuşuldu.

Önümüzdeki hafta (15 Temmuz Çarşamba) gerçekleşecek ikinci atölyeye kaydınızı gerçekleştirmek için web sitemizdeki programı takip edebilirsiniz. Atölye kayıtları her hafta ilgili atölye sayfasında açılıyor ve sınırlı kontenjan dolduğunda kapanıyor.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.