17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı kapsamında her hafta Çarşamba günleri Zoom üzerinden gerçekleşen atölyelerde buluşuyoruz.


14 Ağustos’a kadar eğitimde iyi örnek sunumları, atölyeler ve başarı buluşmaları ile devam edecek olan 17. İÖK’ün ilk atölyesi, 8 Temmuz Çarşamba günü Selçuk Can Güven ile “Saklı Kalan Bilgiler: Beyin ve Öğrenme” başlığında gerçekleşti. Öğrenmenin nörobiyolojik alt yapısının incelendiği atölyede, özellikle içinde bulunduğumuz pandemi dönemindeki kaygı ve stresin öğrenme süreçlerine etkisi konuşuldu.

Önümüzdeki hafta (15 Temmuz Çarşamba) gerçekleşecek ikinci atölyeye kaydınızı gerçekleştirmek için web sitemizdeki programı takip edebilirsiniz. Atölye kayıtları her hafta ilgili atölye sayfasında açılıyor ve sınırlı kontenjan dolduğunda kapanıyor.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.