17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın iyi örnekleriyle dijital ortamda buluşacağız!

Eğitim Reformu Girişimi (ERG) olarak her çocuğun hakkı olan kaliteli eğitime erişiminin güvence altına alınması amacıyla kurulduğumuz günden bu yana, yer ve koşullar ne olursa olsun öğretmenlerin çabasıyla ve yaratıcılığıyla ortaya çıkmış iyi örnekler olduğuna inanıyoruz. Bu iyi örneklerin paylaşılmasını ve yaygınlaştırılmasını eğitim sistemimizin geliştirilmesi için çok önemli buluyoruz. Her yıl düzenlediğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı ile bu sürece katkı sunmayı amaçlıyoruz. 

Her yıl Sabancı Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlediğimiz konferansı bu yıl, COVID-19 salgını dolayısıyla ülke çapında alınan önlemler nedeniyle yüz yüze gerçekleştiremeyeceğiz. Ancak birlikteliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, başta Sabancı Vakfı olmak üzere konferansı olanaklı kılan değerli paydaşlarımızın da desteğiyle, etkinliğimizi dijital ortama taşıyarak gerçekleştirmeye karar verdik. Öğretmenlerin çabasıyla ve yaratıcılığıyla ortaya çıkmış iyi örnekleri kutlamaya, paylaşım ve dayanışma ortamları yaratmaya, birbirimizden öğrenmeye ara vermeden devam etmeyi hedefliyoruz.

Konferansın yeni dijital formatında “Saklı Kalan Başarılar” temasını işlemeye devam edeceğiz. Fiziksel olarak bir araya gelemesek de konferansın bu yeni formatının, bize yeni keşif ve öğrenme alanları sunacağına inanıyoruz. 

17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kabul edilen iyi örneklere buradan ulaşabilirsiniz. Konferansı nasıl takip edeceğiniz konusundaki bilgilendirmeler ve güncellenmiş takvim için web sitemizi ve sosyal medya kanallarımızı takip etmenizi öneririz.

Önümüzdeki senelerde Eğitimde İyi Örnekler Konferansı ile yüz yüze buluşmaya devam etmek dileğiyle.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.