17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Denizli'deydi!

Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlediğimiz 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 9 Mayıs 2020’de gerçekleşecek.


2004’ten bu yana düzenlediğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, “İşimi nasıl daha iyi yaparım?” diye düşünerek pek çok çocuğun dünyasını değiştiren öğretmenlerin çalışmalarını görünür kılıyor. Fikirler, uygulamalar ve materyaller, konferansa katılan binlerce eğitimciye ilham oluyor, okuldan okula, ilden ile yayılıyor.

Denizli Yerel Çalıştayı, konferansın “Saklı Kalan Başarılar” teması ile gerçekleşti. 7 Mart Cumartesi günü Denizli’de “Saklı Kalan Başarılar” teması üzerinden 350’yi aşkın eğitimciyle bir araya geldik. Başarı kavramını tartıştığımız ve bu kavram üzerine yeniden düşündüğümüz çalıştay, 30 sunum ve atölyeye ev sahipliği yaptı.

Sabancı Vakfı tarafından desteklenen, Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Özel PEV Okulları’nda gerçekleşen 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Denizli Yerel Çalıştayı, Eğitim Yöneticisi Burcu Aybat, ERG Eğitim Laboratuvarı Koordinatörü Suat Kardaş ve Eğitimci ve Yazar Kayhan Karlı’nın konuşmacı olduğu açış paneliyle başladı. Çalıştayda, Öğretmen Ağı’nın Tanıtım Oturumu ve Değişim Elçileri’nin iyi örnek sunumlarıyla 4 oturumu yer aldı.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

19. İÖK Buluşmaları’na Davetlisiniz 🍀

19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na (İÖK) başvurular başladı. Başvuruya dair tüm detayları konuşmak, sorularınızı yanıtlamak ve süreçte size destek olmak için bir ay boyunca her çarşamba Zoom üzerinden yapılacak çevrimiçi buluşmalarda bir araya geliyoruz.

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.