17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Denizli’deydi!

17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Denizli’deydi!

Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlediğimiz 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 9 Mayıs 2020’de gerçekleşecek.

2004’ten bu yana düzenlediğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, “İşimi nasıl daha iyi yaparım?” diye düşünerek pek çok çocuğun dünyasını değiştiren öğretmenlerin çalışmalarını görünür kılıyor. Fikirler, uygulamalar ve materyaller, konferansa katılan binlerce eğitimciye ilham oluyor, okuldan okula, ilden ile yayılıyor.

Denizli Yerel Çalıştayı, konferansın “Saklı Kalan Başarılar” teması ile gerçekleşti. 7 Mart Cumartesi günü Denizli’de “Saklı Kalan Başarılar” teması üzerinden 350’yi aşkın eğitimciyle bir araya geldik. Başarı kavramını tartıştığımız ve bu kavram üzerine yeniden düşündüğümüz çalıştay, 30 sunum ve atölyeye ev sahipliği yaptı.

Sabancı Vakfı tarafından desteklenen, Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Özel PEV Okulları’nda gerçekleşen 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Denizli Yerel Çalıştayı, Eğitim Yöneticisi Burcu Aybat, ERG Eğitim Laboratuvarı Koordinatörü Suat Kardaş ve Eğitimci ve Yazar Kayhan Karlı’nın konuşmacı olduğu açış paneliyle başladı. Çalıştayda, Öğretmen Ağı’nın Tanıtım Oturumu ve Değişim Elçileri’nin iyi örnek sunumlarıyla 4 oturumu yer aldı.