Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlediğimiz 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 9 Mayıs 2020’de gerçekleşecek.


2004’ten bu yana düzenlediğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, “İşimi nasıl daha iyi yaparım?” diye düşünerek pek çok çocuğun dünyasını değiştiren öğretmenlerin çalışmalarını görünür kılıyor. Fikirler, uygulamalar ve materyaller, konferansa katılan binlerce eğitimciye ilham oluyor, okuldan okula, ilden ile yayılıyor.

Denizli Yerel Çalıştayı, konferansın “Saklı Kalan Başarılar” teması ile gerçekleşti. 7 Mart Cumartesi günü Denizli’de “Saklı Kalan Başarılar” teması üzerinden 350’yi aşkın eğitimciyle bir araya geldik. Başarı kavramını tartıştığımız ve bu kavram üzerine yeniden düşündüğümüz çalıştay, 30 sunum ve atölyeye ev sahipliği yaptı.

Sabancı Vakfı tarafından desteklenen, Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Özel PEV Okulları’nda gerçekleşen 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Denizli Yerel Çalıştayı, Eğitim Yöneticisi Burcu Aybat, ERG Eğitim Laboratuvarı Koordinatörü Suat Kardaş ve Eğitimci ve Yazar Kayhan Karlı’nın konuşmacı olduğu açış paneliyle başladı. Çalıştayda, Öğretmen Ağı’nın Tanıtım Oturumu ve Değişim Elçileri’nin iyi örnek sunumlarıyla 4 oturumu yer aldı.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.