Sabancı Vakfı’nın desteği, Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliği ve Özel Pev Okulları’nın ev sahipliğinde düzenlediğimiz 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Denizli Yerel Çalıştayı, 7 Mart 2020 tarihinde gerçekleşecek!


“Saklı Kalan Başarılar” teması ile gerçekleştireceğimiz konferansımızda, ana konferansta sunulan ve yerelde derlenen iyi örnek sunumlarına ve yan etkinliklere yer verilecek. 

2004’ten bu yana düzenlediğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, “İşimi nasıl daha iyi yaparım?” diye düşünerek pek çok çocuğun dünyasını değiştiren öğretmenlerin çalışmalarını görünür kılıyor. Fikirler, uygulamalar ve materyaller, konferansa katılan binlerce eğitimciye ilham oluyor, okuldan okula, ilden ile yayılıyor.

Denizli Yerel Çalıştayı’na katılmak için buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

🧩18. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın Teması Görevimiz: Oyun

Bu yıl İÖK 18. yaşını kutluyor. Konferans 18. yaşını kutlarken, biz de oyundan kopmamaya ve oyuna yaşam boyu devam etmeye söz veriyoruz. Bu yüzden yeni temamız Görevimiz: Oyun! Eğitimde iyi örnekleri ve oyuna dair her şeyi konuşacağımız konferansa dair güncel bilgileri sosyal medya kanallarımız ve

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.