17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı (İÖK), 3 Temmuz Cuma günü ERG YouTube kanalında canlı yayınlanacak açış etkinliğiyle başlıyor!


2004’ten bu yana her yıl Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlediğimiz İÖK bu yıl, 14 Ağustos’a kadar devam edecek. “Saklı Kalan Başarılar” temasıyla, 25 ilden 83 eğitimde iyi örneğe ev sahipliği yapacak konferansın eğitimde iyi örnek sunumları her hafta Salı ve Perşembe günleri ERG YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak.


Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenlerin kendi yaratıcılıklarını kullanarak geliştirdikleri uygulamaların, başarı üzerine gerçekleşecek panellerin ve atölyelerin yer aldığı konferans programına ve her hafta güncellenen detaylı takvime buradan ulaşabilirsiniz.

Konferansın canlı yayınlanacak içeriklerini kaçırmamak için ERG YouTube kanalına abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Eğitimde İyi Örnekler’den Haberlerimiz Var!

Geçtiğimiz haziran ayında, iyi örnekleri, Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nın ötesine ve farklı platformlara taşıyacağımız, tüm yıla yayılan yeni bir yol haritası planladığımızı duyurmuş, 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na kadar birçok planımız olduğundan bahsetmiştik. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte Eğitimde İyi Örnekler’in yeni yolculuğu da başlıyor.

Eğitimde İyi Örnekler Konferans Dışına Taşıyor

İlham, öğrenme ve paylaşım alanlarımızın çoğalması için iyi örnekleri tüm yıla yayıyoruz! Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na 2022’de kısa bir ara veriyor; her çocuğun hakkı olan nitelikli eğitim için hep birlikte düşünebileceğimiz, keşfedebileceğimiz ve iyi örnekleri kutlayabileceğimiz farklı etkinliklerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ön kaydınız başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Formunuz gönderilirken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.