16. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Bodrum Yerel Çalıştayı

Eğitimde iyi örnekler bu kez Bodrum’da buluşuyor! 16. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı 46. yerel çalıştayı 21 Aralık’ta Sabancı Vakfı’nın desteğiyle, TED Bodrum Koleji‘nde gerçekleşecek.

2004’ten bu yana düzenlediğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, işimi nasıl daha iyi yaparım diye düşünerek pek çok çocuğun dünyasını değiştiren öğretmenlerin çalışmalarını görünür kılıyor. Fikirler, uygulamalar ve materyaller, konferansa katılan binlerce eğitimciye ilham oluyor, okuldan okula, ilden ile yayılıyor.

Bodrum Yerel Çalıştayı’nda ana konferansta sunulan ve yerelde derlenen iyi örnek sunumlarına ve yan etkinliklere yer verilecek.

Çalıştaya izleyici olarak katılmak için buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Çalıştay programına buradan ulaşabilirsiniz.

Bodrum Yerel Çalıştayı kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Yerel Çalıştay sonrası katılım sağlayan herkese sertifika verilecektir.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

İyi Örnekler Her Yerde, Her Koşulda Güzel!

Yeni normalle birlikte yüz yüze gerçekleştirme fikrinden vazgeçtiğimiz 17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı (İÖK), bu sene dijital ortamda gerçekleşti. İçinden geçtiğimiz zor zamanlarda hem iyi örnekleri bir araya getirip yaygınlaştırmak hem de konferansı yeni bir formata evriltmek bizim için nasıl bir deneyimdi? 6 hafta süren konferansın arka planında neler oldu? Gelin, iyi örneklerle keşif yolculuğumuzdaki deneyimleri bizim ağzımızdan dinleyin.